** Orginálne Tričká s potlacou
Trická, Mikiny, Polokošele, Reklamný textil s potlacou

Home | Originálne tričká | Vytvor si tričko  | Potlač  | Blog  | Kontakt


Kvalitná potlač na tričkáŠpecializované technológie tlače na textil
Každý motív, grafika, či fotografia, každý tip či farba trička, polokošele či mikiny si vyžaduje individuálny prístup pri potlači. Na textil tlačíme rôznymi technológiami. Optimálny spôsob tlače zvolíme podľa kombinácie konkrétneho dizajnu, farebnosti motívu a trička.

Sieťotlač: Grafické motívy s potlačou veľkých nákladov tlačíme sieťotlačou, ktorá sa vyznačuje najlepšou životnosťou potlače a lepšou cenou pri veľkých nákladoch.
Viac o sieťotlači: Sietotlac.sk

Digitálna tlač: Plnofarebné a fotografické motívy tlačíme priamou digitálnou tlačou, ktorá ponúka neobmedzené Možnosti farebnosti, kvality vykreslenia detailov a jemnosti farebných prechodov.
Viac o textilnej digitálnej tlači: Tricka.sk

Flock / Flex: Jednoduché textové a vektorové objekty realizujeme a na tričká aplikujeme technológiou flexu: vyrezávaním a nažehľovaním materiálom. Používa sa Flock so semišovým povrchom (tričká, mikiny, hrubšie efekty), lebo Flex (tričko, polokošele..) s gumovitým charakterom. Poskytuje bohatú paletu špeciálnych efektov: glitrové, zlaté, strieborné, reflexné, fosforové...
Viac o technológii flex / flock: Tricka.sk

potlač reklamných predmetov: ponúkame Vám zároveň potlač rôznych iných reklamných predmetov. Technológia tampónovej tlače (Pad Printing) bola vyvinuté spoločnosťou Tampoprint AG na účel potlače menších predmetov a nerovných povrchov.
Viac o potlači na reklamné predmety: Tampoprint.skKontakt: ©1996sro