** Tričko Superman | Originalne tričko




Home | Originálne tričká | Vytvor si tričko  | Potlač  | Blog  | Kontakt


Superman tričko

Superman - tričko na tej pravej hrudi


[© Mgr. Sádecká Katarína | 16.9.2013]

„Zdravím všetky super baby,“ ozýva sa natrieskanou diskotékovou halou. DJ Frost je neuveriteľne sexi. Svoje

tričko Superman

má nalepené na svalnatom tele a „nežné“ pohlavie z neho odpadáva. Veď iste viete, ako to vyzerá, keď sa ženy odviažu. A tá božská hudba. Nemá chybu. Baby sa dostávajú do extázy, hádžu na pódium tričká, podprsenky i nohavičky.


Kým ostatné dievčatá idú do kolien, tak hlavná DJ-ova tanečnica obdaruje baviaci sa dav sileným úsmevom. Wendy je jeho priateľka. Chodia spolu z mesta do mesta, občas nevnímajúc rozdiel medzi dňom a nocou.
„Kto je tu super?“ kričí Frost do mikrofónu a bubnuje si pritom na tričko s potlačou Superman. Toto gesto všetkým napovie, že on je tu dnes „King“. Dav buráca a šialene píska. Frost im za odmenu pustí najväčší hit tohto leta osviežený vlastným remixom.
Wendy má však už tohto všetkého dosť. Prekáža jej ten ustavičný hluk, cestovanie i tancovanie. Sníva o skutočných „hrdinských tričkách“. Keď pred tromi rokmi skončila právo, mala možnosť zamestnať sa v najlepšej advokátskej spoločnosti. No v to leto po promóciách stretla Frosta. Tak ako všetkým dievčatám, aj jej učaroval. Šli sa vtedy zabávať s kamarátkami a on si v ten večer vybral práve ju. Venoval sa jej celú noc. Hral sa s jej vlasmi i tričkom. Videl, že ona tanec miluje, a preto jej ponúkol, aby s ním cestovala a tancom spestrovala jeho schopnosti. Wendy si myslela, že sa jej týmto pýta, či s ním chce chodiť, tvoriť pár, byť jeho dievča. On to však nikdy oficiálne nepriznal, ani ju nepredstavoval ako svoju priateľku. Bola to, jednoducho, iba sexi tanečníčka Wendy. Hoci permanentne vyhrávala miss „mokré tričko“, intímne sa k nemu smela správať len v súkromí. No ona sa musela pozerať, ako prejavuje obdiv svojim faninkám a nejednu i vášnivejšie pobozká. Takýto vzťah ju začal ubíjať a unavovať. Pred týždňom dala svojmu „supermanovi“ jasné ultimátum. Sľúbil jej, že táto akcia bude jeho posledná. Nad ránom sa slávnostne rozlúči. Sám však svojim slovám neveril. Ona ale dúfala v jeho lepšiu stránku.
„Si krajšia ako hviezdne nebo. Myslím, že Wendy viac nepotrebujem. Aj tak už vyzerá v tých svojich tričkách akási nafúknutá,“ Frost sa nedokázal iba tak vzdať svojho štýlu života, ktorý miloval nadovšetko na svete.
Wendy nechcela veriť vlastný očiam a ušiam. Táto „babenka“ nemá pravdepodobne ani osemnásť. Odrazu sa jej zdali tie roky, čo strávila hýrením s týmto „úžasným“ DJ-om, stratené, zbytočné a chaotické, plné lží či sebectva. I jeho tričko Superman sa jej zdalo ako zlý vtip. On klamal ju a ona zase samú seba. S búšiacim srdcom a slzami stekajúcimi po tvári sa rozbehla von. Bežala a bežala, kým hudba z diskotéky celkom nestíchla. Odrazu sa jej zatmelo pred očami a cítila, ako padá. Prebrala sa v sanitke. Vyplašená i šokovaná chcela prudko vstať. Všimla si, že má krvavé tričko i sukňu. „Zostaňte ležať, všetko bude v poriadku. Volám sa doktor Nový, postarám sa o vás.“
„Pán doktor, v nemocnici Vás vystriedajú, už robíte šesť hodín nadčas,“ upozornila ho sestrička.
„To mi vôbec neprekáža. Aj tak na mňa doma nik nečaká. Dám iba vyprať svoje tričká a budem sedieť pred TV. Vzrušujúca predstava, však?“

Wendy sa zahľadela do tých dobrosrdečných očí a vedela, že k tancovaniu sa už nikdy nevráti. Napichli ju na infúziu a jej sa zazdalo, ako doktorovi Novému vytŕča spod plášťa skutočné tričko Superman. Predstavila si, ako s ňou letí nad mestom a ona sa cíti naozaj bezpečne. Konečne sa toto tričko ocitlo na tej správnej hrudi. Odrazu boli všetky tie stratené roky preč a ona pocítila nádej na lepšiu budúcnosť.


Kontakt: ©1996sro